Osiemnastka, pięćdziesiątka, osiemdziesiątka – przygotuj fantastyczne urodziny

Tylko dla gości oraz jubilata urodziny to śpiewanie „Sto lat” i cieszenie się prezentami. Organizacja uroczystości to całkiem spory zakres obowiązków i dłuuugą checklistę. Przyrządzenie jedzenia, wykreowanie dekoracji, obdzwonienie gości i duże porządki po wszystkim to niewątpliwie pewien ciężar. Catering urodzinowy zdecydowanie ułatwia świętowanie, ale co dodatkowo warto zrobić?

Postaw na to przy organizacji urodzin

Podczas urodzin widzimy się z krewnymi, możemy się cieszyć obecnością bliskich i przyjaciół, tańczyć i dobrze się bawić. Fundamentem świetnego przyjęcia jest wyjątkowe zestawienie potraw – powinno się zadbać o to, by było urozmaicone i w wystarczającym zapasie. Czy powinno się przygotowywać to samodzielnie, szczególnie jeśli masz na głowie sprzątanie, a w dodatku opiekujesz się maluchami? Zdecyduj się na catering urodzinowy. Dostarczyciel przygotowuje dania i w dodatku dostarcza całość prosto do domu – jeśli zaistnieje taka potrzeba, może też nakryć stoły, a nawet zapewnić obsługę kelnerską. Możesz skorzystać z kilku opcji na catering urodzinowy. Porcje obiadowe, bufet czy dużo przekąsek przy tradycyjnych nakryciach – do Ciebie należy treść zlecenia. Najnowszy trend to urodziny z kulinarną samoobsługą. Ta prosta wersja oznacza potrzebę jedynie ustawienia blatów, półmisków, pater i zapewnienia większej liczby talerzy i sztućców. W bufecie mogą pojawić się zarówno zimne, jak i gorące potrawy, ponieważ w wyposażeniu cateringowców są wydajne urządzenia do podgrzewania.

Detale robią różnicę – pamiętaj o wyczarowaniu niezwykłej aury

Dziecko czy dorosły – najlepiej wyczarować specjalną atmosferę z wykorzystaniem specjalnych ozdób. Każda osoba z pewnością się ucieszy, gdy na dzień dobry będzie widzieć baloniki, ozdoby i okolicznościowe napisy, a do tego upominki w papierze z kokardkami. Stwórz niesamowitą oprawę dla bliskiej osoby – to nie musi być rzecz trudna logistycznie. Trochę więcej pracy będziesz mieć oczywiście przed okrągłymi urodzinami, kiedy warto postarać się o tablice z informacją o odbywającej się uroczystości, napisy życzące w ciekawej formie oraz gadżety, które spodobają się zarówno solenizantowi, jak i biesiadnikom. Każdy wie, jak dużo uciechy mogą dostarczyć dobrze urządzone urodziny – nie zapomnij o muzyce i dobrym składzie zaproszonych, wykorzystaj catering urodzinowy i zapewnij wszystkim szampańską rozrywkę.